Понеділок, 10.05.2021, 21:22
Адвокат - Нарапович Маргарита
 Адвокат -  Нарапович Станислав
                 
 Юридические консультации
  Тел.: (044) 223-32-89; (067) 403-43-56; (093) 34-34-732; (067) 500-25-19
     
               
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Хто нас відвідує
Друзі сайту
 Юрист ДОКТОР РОСТИСЛАВ ЦИБУХ Электролаборатория ИТАЛЬЯНСКАЯ МЕБЕЛЬ
СТИЛЬ
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7427
Форум
 • Как правильно уволить работника (1)
 • ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

  Ліквідація суб’єкта підприємницької діяльності - це форма припинення діяльності підприємства, за якої перестають існувати всі його права та обов’язки без переходу прав та обов’язків у порядку правонаступництва.
  Процес ліквідації суб’єкта підприємницької діяльності є достатньо складним та довготривалим, це процес, який потребує спеціальних теоретичних та практичних знань та навичок, якими володіють професійні юристи.
  Пропонуємо Вашій увазі послуги з ліквідації фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм. Способи ліквідації суб'єкта підприємницької діяльності: ліквідація суб'єкта підприємницької діяльності за рішенням власників;
  ліквідація суб'єкта підприємницької діяльності шляхом проведення процедури банкрутства;
  зміна засновників підприємства*;

  ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА ЗА РІШЕННЯМ ВЛАСНИКІВ
  Ліквідація підприємства за рішенням власників включає в себе наступні основні етапи:

  прийняття власниками підприємства рішення про його ліквідацію;

  повідомлення про ліквідацію підприємства орган, що здійснив державну реєстрацію для внесення до ЄДРПОУ відповідного запису;

  зняття підприємства з обліку в податкових органах;

  зняття підприємства з обліку в пенсійному фонді;

  зняття підприємства з обліку в фондах соціального страхування;

  зняття підприємства з обліку в центрі зайнятості;

  закриття банківських рахунків підприємства;

  знищення печатки підприємства;

  подача державному реєстратору пакету документів для внесення до ЄДРПОУ запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, чи ФОП в результаті її ліквідації.

  Ліквідація підприємства за рішенням його власників є найбільш доречна у випадку, коли суб’єкт підприємницької діяльності не має значної заборгованості перед державним бюджетом по сплаті загальнообов’язкових податків та зборів. Даний спосіб ліквідації за розміром витрат на юридичний супровід процедури ліквідації є найбільш економічно вигідним, однак сама процедура ліквідації триває не менше двох місяців.

  ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА
  Процедура ліквідації підприємства шляхом визнання його банкрутом застосовується у випадку, якщо суб’єкт підприємницької діяльності неспроможний виконати після настання встановлених строків грошові зобов’язання перед кредиторами, в тому числі по заробітній платі, а також виконати зобов’язання щодо сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування, податків і зборів.
  Справи про банкрутство підвідомчі господарським судам і розглядаються ними за місцемзнаходженням боржника. Заява про порушення справи про банкрутство подається у письмовій формі боржником або кредитором до відповідного господарського суду.
  Ліквідація підприємства шляхом визнання його банкрутом доцільна у випадках, коли підприємство знаходиться дійсно в скрутному фінансовому положенні.

  ЗМІНА ЗАСНОВНИКІВ ТА КЕРІВНИКА ПІДПРИЄМСТВА
  Зміна засновників та керівника підприємства здійснюється шляхом подачі державному реєстратору відповідного пакету документів, в результаті чого проводиться державна реєстрація змін відомостей про підприємство, що містяться в ЄДРПОУ, після чого здійснюється заміна всіх необхідних документів підприємства (довідка ДПІ за формою 4-ОПП, свідоцтво платника податку, довідка органів статистики, пенсійного фонду, фондів соціального страхування).
  Процедура зміни засновників та керівника підприємства чітко врегульована чинним в Україні законодавством, зокрема Цивільним та Господарським кодексами України, ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців », що дає можливість здійснювати зазначені вище дії в рамках правового поля.
  Процедура зміни засновників та керівника підприємства здійснюється в значно коротший термін ніж процедура ліквідації підприємства шляхом визнання його банкрутом, або ліувідації підприємства за рішенням власників, при цьому вартість юридичних послуг по реєстрації зміни засновників та керівника є набагато нижчою ніж вартість послуг по ліквідації підприємства.

    Для замовлення послуг викладених в даному розділі звертайтесь за телефоном, попередня консультація по телефону безкоштовна. 

  Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!


  * При зміні засновників (учасників) підприємства, юридична особа не ліквідовується, в даному випадку здійснюється передача корпоративних прав.
  Поділись
  Пошук
  Календар
  «  Травень 2021  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31
  СМС
  отправка смс
  Отправить SMS бесплатно
  Мінічат
  500
  СМОТРИТЕ НАС на ТВ
  Комментарии
  Адвокат - Нарапович Маргарита © 2021 раскрутить сайт
  Работа в интернете
  Сколько дней блогу Яндекс.Метрика Сверху слева - ТИЦ и ПР, справа - рейтинг, снизу - количество уникальных посетителей (слева - среднесуточное, справа - за сегодня) продвижение самостоятельно раскрутка сайта