П`ятниця, 04.12.2020, 09:36
Адвокат - Нарапович Маргарита
 Адвокат -  Нарапович Станислав
                 
 Юридические консультации
  Тел.: (044) 223-32-89; (067) 403-43-56; (093) 34-34-732; (067) 500-25-19
     
               
Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Хто нас відвідує
Друзі сайту
 Юрист  ДОКТОР РОСТИСЛАВ ЦИБУХ  Электролаборатория  ИТАЛЬЯНСКАЯ МЕБЕЛЬ
СТИЛЬ
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7427
Форум
  • Как правильно уволить работника (1)
  • Головна » Безкоштовна консультація [ Додати запитання ]

    Сторінки: « 1 2 ... 45 46 47
    Показано 691-695 з 695 повідомлень
    0  
    5. Дмитро   (05.03.2010 18:03)
    Доброго дня.Моя дружина працює касиром в приватбанку. В останній час від працівників банку почали вимагати залучення клієнтів.Встановлювати плани по залученню, а тим ,хто їх не виконує - виносять догану з послідучим звільненням з роботи. Плани нереально великі і виконувати їх з місяця в місяць все важче і важче.Чи має право банк звільнити по статті мою дружину , яка працює касиром і свою безпосередню роботу виконує бездоганно , а звільнити саме за виконання планів?
    Ответ: Відповідь на Ваше запитання залежить від того чи укладався з працівником трудовий договір і якщо укладався, то який його зміст.

    Відповідно до ст. 31 КЗпП України власник або уповноважений ним орган не має права вимагати від працівника виконання роботи, не обумовленої трудовим договором
    Так, якщо в трудовому договорі не зазначено обов’язку працівника по «залученню клієнтів», або обов’язку виконання окремих доручень керівника, то роботодавець не має підстав вимагати від працівника виконання роботи не передбаченої трудовим договором.
    Також слід зазначити, що КЗпП України надає можливість працівнику оскаржити в судовому порядку рішення роботодавця про його звільнення.

    Для надання більш точної відповіді необхідно дослідити трудовий договір, посадову інструкцію працівника, а також отримати додаткову інформацію щодо обставин справи.


    0  
    4. Mila 28   (05.03.2010 18:01)
    хочу оформить ЧП,скажите вы оформляете и сколько это стоит,и у кого можно заказать мокрую печать.
    Ответ: Мы занимаемся регистрацией всех форм предпринимательской деятельности в том числе ФЛП (физическое лицо предприниматель) и ЧП (частное предприятие).
    Стоимость услуг:
    - регистрация ФЛП: 700 грн. + затраты;
    - регистрация ЧП: 1500 грн. + затрати.
    В объем предоставляемых услуг входит получение разрешения на изготовление печати и непосредственное изготовление печати.
    Для заказа услуги по регистрации ЧП обращайтесь по тел.: (044)22-33-289

    0  
    3. Елена Петровна   (05.03.2010 17:59)
    Я разыскиваю своего отца, по моим сведениям, он жил в Московской области, в сентябре 2009 года - умер, адрес его, не знаю, могу ли я вступить в наследство и как это сделать? спасибо.
    Ответ: Если Ваш отец является гражданином Росийской федерации и у него после смерти осталось имущество, то в таком случаии для получения Вами наследственного имущества, необходимо обращатся в соответствующий орган нотариата по месту нахождения имущества или по месту проживания наследоватиля. В случае если наследователь был гражданином Украины Вам необходимо обращатся в соответствующий орган нотариата в Украине, при этом необходимо иметь соответствующие подтверждение родственных связей и права собственности на имущество наследователя. Для получения более детальной консультации обращайтесь по тел.: (044)22-33-289

    0  
    2. Елена Петровна   (05.03.2010 17:57)
    Бабушка подарила свою квартиру внучке, когда та состояла в браке. Имеет ли право ее муж на раздел этой квартиры после развода? Спасибо.
    Ответ: У відповідь на Ваше запитання слід зазначити наступне:
    Згідно з ч.1 ст. 60 Сімейного кодексу України (надалі СК України) Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності.
    Відповідно до ч. 1 ст. 65 СК України дружина, чоловік розпоряджаються майном, що є об’єктом права спільної сумісної власності подружжя, за взаємною згодою, а як вбачається з ч. 3 вищезазначеної статті СК України для укладення одним із подружжя договорів, які потребують нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, а також договорів стосовно цінного майна, згода другого з подружжя має бути подана письмово. Згода на укладення договору, який потребує нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, має бути нотаріально засвідчена.
    Отже з вищенаведеного вбачається, що якщо подарована Бабусею квартира була спільною сумісною власністю подружжя і при укладенні договору дарування співвласник квартири не надав нотаріально засвідченої заяви про згоду на відчуження квартири, то співвласник квартири може в судовому порядку визнати за собою право власності на частину квартири, при цьому договір дарування буде скасовано

    0  
    1. Оля   (05.03.2010 17:56)
    скажіть будь - ласка, як правильно перевести працівників на мінімальну заробітну плату.
    Ответ: Якщо працівник працює по трудовому договору, то в такому разі необхідно укласти з працівником додаткову угоду, в якій будуть визначені відповідні зміни.

    1-15 16-30 ... 661-675 676-690 691-695

    Ім`я *:
    Email *:
    Усі смайли
    Код *:
    Поділись
    Пошук
    СМС
    отправка смс
    Отправить SMS бесплатно
    Мінічат
    500
    СМОТРИТЕ НАС на ТВ
    Комментарии
    Адвокат - Нарапович Маргарита © 2020 раскрутить сайт
    Работа в интернете
    Сколько дней блогу  Яндекс.Метрика Сверху слева - ТИЦ и ПР, справа - рейтинг, снизу - количество уникальных посетителей (слева - среднесуточное, справа - за сегодня) продвижение самостоятельно раскрутка сайта